Kontakta Hammarbygruppen

Vi svarar gärna på frågor och hjälper till med att hitta en bra lösning för er. Ring eller maila oss så ska vi göra vårt bästa för att tillgodose era behov.



Skicka email

Hammarby Slott

Tallbacksvägen 3
194 45 Upplands Väsby
Telefon: 08-590 316 41
Email: info@hammarbygruppen

Se på karta

Hammarbygården

Sysslomansvägen 1
194 45 Upplands Väsby
Telefon: 08-590 316 41
Email: info@hammarbgrygruppen

Se på karta

Kontakta vår personal

Nino Mulic
VD- placering ansvarig
Tel: 08 590 316 41
Mob: 073 9999 270
Fax: 08 590 331 42
E-mail: nino@hammarbygarden.se

Saida Mulic
Personalchef/Placeringsansvarig
Tel: 08 590 316 41
Mob: 073 693 25 96
E-mail: saida@hammarbygarden.se

Karin Bernmark Grönfors
Verksamhetschef/Klagomålansvarig
Tel: 08 590 316 41
Mobil: 072 068 36 87
Fax: 08 590 331 42
E-mail: karin@hammarbygarden.se

Michael Olsson
Biträdande chef/Placeringsansvarig
Tel: 08 590 31 641
E-mail: michael@hammarbygarden.se

Lucy Duru
Leg- sjuksköterska
Direkt nummer 073 125 74 44
E-mail: lucy@hammarbygarden.se

Grazyna Orre
Leg- sjuksköterska
E-mail: grazyna@hammarbygarden.se

Ida Gunne
Leg- sjuksköterska
Direkt nummer 073 125 21 99
E-mail: ida@hammarbygarden.se

Jonathan Laws
Leg- sjukgymnast
E-mail: jonathan@hammarbygarden.se

Annika Magnusson
Aktivitets Coach
E-mail: annika@hammarbygarden.se






Vill du jobba med oss?

Vi letar alltid efter bra personal som vill arbeta hos oss. Skicka ett mail till oss så återkommer vi!



Skicka Email

Kontakta oss

Ni får gärna höra av er med era frågor


08-590 316 41
info@hammarbygruppen.se

Adress

Hammarbygruppen Vård Omsorg AB
Sysslomansvägen 1
195 45 Upplands Väsby